DPM Cerkno vabi na izlet v Lipico! ![]()
Sprehodili se bomo med hlevi in slišali veliko o konjih, ogledali si bomo uradni trening lipicancev, se ustavili tudi na igrišču in se za konec posladkali še s sladoledom. Vabljeni vsi otroci, stari od 6 do 15 let.
Kdaj? Sobota, 20. junij 2026
Odhod: ob 7.00 iz avtobusne postaje pri OŠ Cerkno
Predviden prihod: med 15.30 in 16.00
Prispevek: 5 € (plačilo na avtobusu)
Ker imamo še nekaj prostih mest, smo rok za prijavo podaljšali do srede, 17. 6. 2026!
Na poti bomo pobrali prijavljene otroke tudi v:
Pirhovi luknji
Spodnji Idriji
Idriji
Otroci naj imajo s seboj malico. ![]()
KAKO SE PRIJAVITE?
Pišite na
dpmcerkno@gmail.com ali
pokličite na 031 781 877 (Alenka), da vam pošljemo PRIJAVNICO, ki jo izpolnjeno vrnite na mail.
Društvo prijateljev mladine Cerkno je bilo ustanovljeno 5. decembra 1997 in pokriva celotno območje občine Cerkno.
Društvo se je po nekajletnem premoru ponovno aktiviralo leta 2014. Pri starših so počasi gradili zaupanje, saj njihovega delovanja v Cerknem niso bili vajeni.
Eden najbolj prepoznavnih projektov je ČETRTKI POD DEŽNIKOM v mesecu juliju. Prihajajo otroci in starši, tudi od drugod. Vsako leto pa pripravimo tudi izlet za šolske otroke. Zadnja sobota pred koncem šolskega leta je že vsa leta rezervirana za adrenalinske in poučne potepe po Sloveniji.
V letu 2025 smo na naših aktivnostih gostili več kot 300 otrok.

Kontakt:
Bevkova ulica 22
5282 Cerkno
e-pošta: dpmcerkno@gmail.com
tel: +386 31 781 877

Predsednica društva je Alenka Lahajnar.

